Sviští mastKatalog produktů

„Pohyb bez obtíží díky síle alpské přírody!“

Tak zní motto rakouské firmy Röck Naturprodukte, která dodává na trh vysoce kvalitní přírodní produkty. Paleta výrobků sahá od bylinných mastí, masážní vody s výtažky z alpských bylin a kosodřevin, přes balzám z arniky (prhy chlumní) až k Originální sviští masti Röck, jejíž inovativní receptura byla vyvinuta na základě dlouholeté práce. Tato mast je jediná svého druhu na českém i evropském trhu.

Následující návody k použití jsou přeloženy z internetových stránek www.murmeltier.at a z prospektu Original Naturprodukte Röck


Originální sviští mast Röck
(Original Murmeltiersalbe)

blahodárná úleva při nadměrném namáhání svalů a kloubů

Originální sviští mast Röck obsahující výtažky z alpských vysokohorských kosodřevin je vyrobena podle tradiční receptury z vysoce kvalitního svištího tuku, který je bohatý na vitamíny D a E. Vyvážený podíl všech látek v masti Röck zaručuje nejen úlevu po nadměrné námaze svalů a kloubů, ale zároveň výborně prokrvuje pokožku.

    

Použití: Pozitivní účinky originální sviští masti Röck se při aplikaci 2x denně projeví již po několika dnech. Její používání by mělo být po 21 dnech na jeden týden přerušeno. Poté může být aplikace opět obnovena.

R-1-01-101     100 ml


Wenifit balzám - Dočasně vypradáno!
(Wenifitbalsam)

arnika – koňský kaštan – měsíček

Wenifit je mimořádně účinný balzám pro přirozenou aktivní péči o unavené a těžké nohy. Po náročném dni v kanceláři nebo po dlouhém cestování příjemně zregeneruje unavené nohy.

R-1-01-202     100 ml    
Orlí mast - Dočasně vypradáno!
(Adler Salbe)

komplexní mast – balzám

Orlí mast je masťový balzám s vysoce hodnotnými extrakty z alpských bylin. Svými jedinečnými vlastnostmi účinně působí především v péči o nadměrně namáhané svaly, a tak jej ocení převážně sportovci. Tento balzám není vyroben z orla!!!

R-1-01-501     50 ml    

Starous © 2009